מלון בנאפולי ראו קישורים להזמנה ישירה באישור מיידי!

לרשימת כל המלונות בנאפולי ואפשרות להזמנה מאובטחת באינטרנט

רמת בתי המלון של נאפולי השתפרה מאד בשנים האחרונות וכיום נכון לשנת 2013 ניתן למצוא בעיר נאפולי מלונות בסטנדטים המקובלים במערב אירופה, עם זאת בכדי לא ליפול על מלון שאינו מוצלח הכנו עבורכם רשימה של המלונות המומולצים ביותר בנאפולי, כולל קישור ישיר להזמנה בטוחה ללא עמלות הזמנה עם בוקינג.קום, שימו לב רצוי לשלם מעט יותר וללון באחד המלונות המומלצים בעיר הממוקמים במיקומים נוחים וקרובים לכל האטרקציות של העיר נאפולי, מלונות זולים יותר, עשויים להיות באיזורים פחות סימפטיים בעיר, לפניכם רשימה של מלונות בנאפולי שעונים על הפרמטרים של מיקום מעולה, מחיר מצויין ורמת שרות טובה בהתאמה.

Hotel Romeo
מלון 5 כוכבים במיקום מעולה ממש על הנמל והטיילת של נאפולי, גם בקרבת נמל ההפלגות של נאפולי וגם קרוב למוקד חיי הלילה, הפאבים והמסעדות באיזור הנמל, המלון נחשב לאחד המומלצים ביותר בעיר נאפולי בדרוג של 5 כוכבים, גם מבחינת רמתו וגם מבחינת מיקומו המרכזי והנח מאד גם ליציאה לילית וגם לטיולי יום בעיר.
לפרטים נוספים והזמנה : לחצו כאן

Hotel Royal Continental
עוד מלון מומלץ ליד הנמל של נאפולי, גם הוא מומלץ בדיוק מאותן הסיבות של המלון הקודם, מלון זה מדורג 4 כוכבים וחלק מהחדרים שלו מציעים נופים מקסימים של העיר או הים והנמל, בהחלט שווה ברור והזמנה.
לפרטים נוספים והזמנה : לחצו כאן

Grand Hotel Vesuvio
גראנד הוטל וזוביו, הוא עוד אחת אולי משלושת המלונות המומלצים ביותר סמוך לנמל ולטיילת המקסימה של נאפולי, מיקום מעולה כמו שני המלונות הקודמים בסדרה, ברוב אתרי ההזמנות בעולם מלון זה זוכה לציון 9 לעתים גם 9 + בהחלט שווה בדיקה והזמנה.
לפרטיםנוספים והזמנה : לחצו כאן

Grand Hotel Oriente
קצת פנימה מהנל לתוך מרכז העיר, במיקום מעולה ומלא באווירה נאפוליטנית, מצוי מלון Grand Hotel Oriente, אחד המלונות הוותיקים בעיר נאפולי וגם המומלצים שבהם, המלון מדורג 4 כוכבים, החדרים עברו בשנים הארונות שיפוץ מקיף והם מצויינים, אם כי חלק מחלקי המלון האחרים עשויים להרות מעט מיושנים, ועדיין זו בחירה טובה למלון טוב במרכז העיר נאפולי.
לפרטים נוספים והזמנה : לחצו כאן

Hotel Excelsior
באחד המבנים המרשימים ביותר סמוך לנמל ולמרכז העיר ולשוק הססגוני של נאפולי מצוי מלון Hotel Excelsior, לא רק מהמומלצים ביותר אלה גם אחד המלונות המפורסמים ביותר בנאפולי, הצוות דובר אנגלית ברמה רהוטה והמלון מציע חוויה נאפולטנית של ממש, מאד מומלץ.
לפרטים נוספים והזמנה : לחצו כאן

Hotel Napolit'amo
מלון 3 כוכבים מומלץ נוסף בפינת אחד הרחובות המרכזיים של מרכז נאפולי, גם קרוב לכל האטרקציות וגם דקות הליכה מהנמל והטיילת, המלון מציע חדרים בסיסיים ונוחים ברוח צעירה מעט, בהחלט פתרון לינה טוב ובטוח במרכז נאפול.
לפרטים נוספים והזמנה : לחצו כאן

Hotel Piazza Bellini
בדרוג של 3 כוכבים ובאיזור אחר של העיר, המרכז השקט, מצוי מלון Hotel Piazza Bellini, אחד ואולי המלונות המומלצים ביותר בדרוג 3 כוכבים בנאפולי, במרכז ההיסטורי של העיר ומרחק של דקות הליכה או נסיעה במטרו מהמרכז של העיר, המלון נחשב למאד מומלץ ואם אתם מחפשים משהוא מיוחד, מקומי ויותר פשוט שווה בדיקה.
לפרטים נוספים והזמנה : לחצו כאן

Hotel Residence Plebiscito Aparthotel
עוד מלון מיוחד בסגנון נאפוליטני אמיתי ובדרוג 3 כוכבים ממש במרכז העיר בחלק הקרוב לנמל נאפולי, מציע תנאי אירוח מצויינים בסגנון מקומי ומצוי גם מבבנה נאפולטני מיוחד ומקסים.
לפרטים נוספים והזמנה : לחצו כאן

מלונות בנאפולי : [ הערות והמלצות שווה לדעת ]

נסו להמנע ממלונות בנאפולי המצויים צפונית ומזרחית מתחנת הרכבת טרמיני [המרכזית של נאפולי] napoli centrale איזור זה אינו סימפטי מאד לשהיה אם אתם בפעם הראשונה בעיר נאפולי, אמנם ישנם מספר מלונות גדולים באיזור זה כמו מלון הולידי אין לדוגמא, אך עדיין נסו ללון באחד המלונות הקרובים יותר לנמל ולים, מדובר באיזור המומלץ ביותר ללינה בנאפולי, עוד איזור לא רק עם מלונות יחסית טובים הוא באיזור המדרחוב via toledo אחד המדרחובים הססגוניים ביותר בנאפולי, עם גילדריות ופיצריות מעולות, ואווירת חג כמעט במשך כל שעות היום והלילה.

עוד איזור טוב ומרכזי למדי הוא על רחוב corso umberto והסביבה, אחד הרחובות הראשיים ביותר בנאפולי המקשר בין תחנת הרכבת המרכזית לבין שדרת החוף, קל מאד להתנייד מאיזור זה לכל פינה בעיר נאפולי גם בעזרת מספר קווי המטרו העוברים לאורך הרחוב, גם בעזרת התחבורה הציבורית היעילה מאד של נאפולי וגם רגלית, אתם מצויים ממש במרכזה של העיר נאפולי.בתמונה המדרחוב המואר והמקסים של נאפולי בשעות הלילה, כמה מהמלונות המומלצים ביותר בנאפולי מצויים על קו המים ממש על מדרחוב זה, מדובר באיזור הלינה המומלץ ביותר בנאפולי, גם קרוב למרכז העיר וגם לאיזור המבצר, הנמל ומוקד חיי הלילה של העיר, אם אתם זקוקים לעזרה בהזמנה של מלון בנאפולי ללא עמלות הזמנה.
ניתן גם לחייב למוקד השרות של קליק גו travel בטלפון 03-6206147

ראו גם מלונות נוספים : מלון ברומא ראו גם בתי מלון באגם גרדה איטליה.