מלונות מומלצים בנאפולי

להלן רשימת המלונות המומלצים ביותר בנאפולי ע"פ דרוג הגולשים באתר booking.com

Hotel Romeo
מלון 5 כוכבים במיקום מעולה ממש על הנמל והטיילת של נאפולי, גם בקרבת נמל ההפלגות של נאפולי וגם קרוב למוקד חיי הלילה, הפאבים והמסעדות באיזור הנמל, המלון נחשב לאחד המומלצים ביותר בעיר נאפולי בדרוג של 5 כוכבים, גם מבחינת רמתו וגם מבחינת מיקומו המרכזי והנח מאד גם ליציאה לילית וגם לטיולי יום בעיר.
לפרטים נוספים והזמנה : לחצו כאן

Hotel Royal Continental
עוד מלון מומלץ ליד הנמל של נאפולי, גם הוא מומלץ בדיוק מאותן הסיבות של המלון הקודם, מלון זה מדורג 4 כוכבים וחלק מהחדרים שלו מציעים נופים מקסימים של העיר או הים והנמל, בהחלט שווה ברור והזמנה.
לפרטים נוספים והזמנה : לחצו כאן

Grand Hotel Vesuvio
גראנד הוטל וזוביו, הוא עוד אחת אולי משלושת המלונות המומלצים ביותר סמוך לנמל ולטיילת המקסימה של נאפולי, מיקום מעולה כמו שני המלונות הקודמים בסדרה, ברוב אתרי ההזמנות בעולם מלון זה זוכה לציון 9 לעתים גם 9 + בהחלט שווה בדיקה והזמנה.
לפרטיםנוספים  והזמנה : לחצו כאן

 Grand Hotel Oriente
קצת פנימה מהנל לתוך מרכז העיר, במיקום מעולה ומלא באווירה נאפוליטנית, מצוי מלון Grand Hotel Oriente, אחד המלונות הוותיקים בעיר נאפולי וגם המומלצים שבהם, המלון מדורג 4 כוכבים, החדרים עברו בשנים הארונות שיפוץ מקיף והם מצויינים, אם כי חלק מחלקי המלון האחרים עשויים להרות מעט מיושנים, ועדיין זו בחירה טובה למלון טוב במרכז העיר נאפולי.
לפרטים נוספים והזמנה : לחצו כאן

Hotel Excelsior
באחד המבנים המרשימים ביותר סמוך לנמל ולמרכז העיר ולשוק הססגוני של נאפולי מצוי מלון Hotel Excelsior, לא רק מהמומלצים ביותר אלה גם אחד המלונות המפורסמים ביותר בנאפולי, הצוות דובר אנגלית ברמה רהוטה והמלון מציע חוויה נאפולטנית של ממש, מאד מומלץ.
לפרטים נוספים והזמנה : לחצו כאן

Hotel Napolit'amo
מלון 3 כוכבים מומלץ נוסף בפינת אחד הרחובות המרכזיים של מרכז נאפולי, גם קרוב לכל האטרקציות וגם דקות הליכה מהנמל והטיילת, המלון מציע חדרים בסיסיים ונוחים ברוח צעירה מעט, בהחלט פתרון לינה טוב ובטוח במרכז נאפול.
לפרטים נוספים והזמנה : לחצו כאן

Hotel Piazza Bellini
בדרוג של 3 כוכבים ובאיזור אחר של העיר, המרכז השקט, מצוי מלון Hotel Piazza Bellini, אחד ואולי המלונות המומלצים ביותר בדרוג 3 כוכבים בנאפולי, במרכז ההיסטורי של העיר ומרחק של דקות הליכה או נסיעה במטרו מהמרכז של העיר, המלון נחשב למאד מומלץ ואם אתם מחפשים משהוא מיוחד, מקומי ויותר פשוט שווה בדיקה.
לפרטים נוספים והזמנה : לחצו כאן

Hotel Residence Plebiscito Aparthotel
עוד מלון מיוחד בסגנון נאפוליטני אמיתי ובדרוג  3 כוכבים ממש במרכז העיר בחלק הקרוב לנמל נאפולי, מציע תנאי אירוח מצויינים בסגנון מקומי ומצוי גם מבבנה נאפולטני מיוחד ומקסים.
לפרטים נוספים והזמנה : לחצו כאן

ראו גם את אתר מלונות ברומא מקבוצת קליק גו travel
יעד נוסף המשווק בישראל בקיץ 2013, הלסינקי בירת פילננד, ראו
מלונות בהלסינקי מתוך אתר הנושא על העיר.